2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Kraszewice w okresie od dnia 1 lipca 2025r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Kraszewice na których zamieszkują mieszkańcy, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, a także przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kraszewice
Interne Kennung: 2.3.1.PLAN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Wstępne ogłoszenie informacyjne publikowane jest na podstawie art. 89 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych: Zamawiający może przekazać Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieścić na stronie internetowej zamawiającego wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanych w terminie następnych 12 miesięcy zamówieniach lub umowach ramowych. 2.Trybem udzielenia planowanego zamówienia będzie przetarg nieograniczony, zgodnie z art. 132 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Kraszewice na których zamieszkują mieszkańcy, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, a także przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kraszewice.