See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpen nieuwe Basisschool en BKO Kasteeldreef
Beschreibung: Gemeente Kasterlee zal binnen enkele jaren een nieuw ontmoetingscentrum bouwen in het centrum van Tielen waardoor het oude ontmoetingscentrum in de Kasteeldreef in Tielen zal afgebroken worden. Kasterlee wenst in eerste instantie een nieuwe huisvesting te bouwen voor de buitenschoolse kinderopvang en ziet opportuniteiten om dit op de site Kasteeldreef uit te voeren, mede gelet op de nabijheid van de kleuterschool Omnibus. VZW OZCS-Midden Kempen ziet anderzijds opportuniteiten om de leerlingen van het lager en kleuter onderwijs samen te huisvesten op één site aan de Kasteeldreef te Tielen, waarvoor AGION subsidies bekomen kunnen worden. Bovendien wenst gemeente Kasterlee de te bouwen infrastructuur nog voor andere functies in te zetten, zoals beleving van muziek, … De site Kasteeldreef biedt dus veel mogelijkheden voor een gezamenlijk project en de partners wensen te streven naar een verregaand gedeeld gebruik van het op te richten gebouw en omgeving (bv parking) zodat openbare middelen optimaal besteed worden. Om dit project te realiseren wensen beide besturen in eerste instantie gezamenlijk een ontwerpteam aan te duiden. Alle benodigde prestaties inzake architectuur, stabiliteit, technieken, EPB en veiligheidscoördinatie, landschapsarchitectuur behoren tevens tot deze opdracht.
Interne Kennung: PPP00L-1829/5051/2023009
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023009_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf