189647-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Kalkstein – Dodávka Mletého vápence k odsíření fluidního kotle K5 na Teplárně Olomouc
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka Mletého vápence k odsíření fluidního kotle K5 na Teplárně Olomouc
BeschreibungPředmětem výběrového řízení je Dodávka Mletého vápence s potřebnými vlastnostmi (granulometrie, čistota, reaktivita, sorpční schopnost) vhodnými pro odsíření ve fluidní vrstvě v požadované kvalitě. Podrobný popis požadovaného plnění zakázky je uveden v zadávací dokumentaci
Interne Kennung22-01-M05
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921300 Kalkstein
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenFixní cena byla stanovena do konce roku 2022, aktualizace ceny pro následující období bude stanovena přepočtem výše uvedené ceny dle indexu průmyslových výrobců stanoveného ČSÚ. Cena sjednaná v Dodatku č. 4 k Rámcové kupní smlouvě: 1,110 Kč (bez DPH) / kg