See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie kanalizacji opadowej wraz z uzbrojeniem w latach 2026-2027.
Beschreibung: Przedmiot Umowy polega na: „Bieżącym utrzymaniu kanalizacji opadowej wraz z uzbrojeniem w latach 2026-2027”, w tym: 1) eksploatacji systemu odprowadzającego wody opadowe - deszczowe w systemie zamkniętym, w skład którego wchodzą kanały kanalizacji deszczowej o ogólnej długości ok. 95,7 km wraz ze wszystkimi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu, 2) eksploatacji systemu odprowadzającego wody opadowe - deszczowe w systemie otwartym w skład którego wchodzą rowy odwadniające i odwodnienia liniowe o łącznej długości ok. 14,0 km wraz ze wszystkimi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu, 3) obsłudze i eksploatacji przepompowni wód opadowych przy ul. Jesionowej, ul. Polowieckiej oraz ul. Zatorskiej na terenie miasta Oświęcim, 4) eksploatacji 5 przelewów burzowych komunalnej kanalizacji ogólnospławnej.
Vorherige Bekanntmachung: 810549-2025
Interne Kennung: ZP.271.46.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001