189675-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude – Rozbudowa, przebudowa i częściowa rozbiórka budynku Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie, Rynek 19 oraz budynków Rynek 20 i Rynek 24
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa, przebudowa i częściowa rozbiórka budynku Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie, Rynek 19 oraz budynków Rynek 20 i Rynek 24
BeschreibungRoboty budowlane należy wykonać zgodnie z decyzją pozwolenie na budowę i rozbiórkę oraz pozwoleniami konserwatorskimi. - pozwoleniem na budowę nr RDPB-0763/2025 z dnia 18.12.2025 r., - pozwoleniem na rozbiórkę nr RDPR-54/2025 z dnia 6.11.2025 r. wraz z postanowieniem AB.6741.41.2025.JW z dnia 26.11.2025 r. - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków K/632/2025 (K- R.5142.700.2025.JH) z dnia 28.05.2025; - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków K/633/2025 (K- NR.5142.749.2025.JH) z dnia 28.05.2025; - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków K/634/2025 (K- NR.5142.701.2025.JH) z dnia 28.05.2025; - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku K-NR.5142.751.2025.JH z dnia 12.06.2025; - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku K-NR.5142.31.2025.JH z dnia 06.06.2025 Charakterystyczne parametry inwestycji Powierzchnia działek w zakresie objętym opracowaniem 6 735,04 m2 Powierzchnia zabudowy stan istniejący 1 483,20 m2 stan projektowany 1 558,32 m2 Powierzchnia utwardzona stan istniejący 1 599,40 m2 stan projektowany 1 641,10 m2 Powierzchnia biologicznie czynna stan istniejący 3 652,44 m2 stan projektowany 3 535,63 m2 Poziom 0,00 287,35 m n.p.m Budynek Miejskiego Domu kultury Rynek 19 Szerokość elewacji frontowej 17,77 m – bez zmian Długość budynku 60,50 m – bez zmian Wysokość budynku stan istniejący 13,00 stan projektowany 16,50 (19,30 do attyki) Powierzchnia całkowita 5 198,50 m2 budynek istniejący 820,40 m2 budynki projektowane 4 378,10 m2 Powierzchnia użytkowa 2 980,10 m2 budynek istniejący 529,30 m2 budynki projektowane 2 450,80 m2 Kubatura 18 438,70 m3 budynek istniejący 3 225,30 m3 budynki projektowane 15 213,40 m3 Sala widowiskowa liczba miejsc 302 powierzchnia sceny 114,40 m2 kubatura sceny ~930 m3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacje wykonania i odbioru robót budowlanych.
Interne KennungPN1-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungRoboty budowlane należy wykonać zgodnie z decyzją pozwolenie na budowę i rozbiórkę oraz pozwoleniami konserwatorskimi. - pozwoleniem na budowę nr RDPB-0763/2025 z dnia 18.12.2025 r., - pozwoleniem na rozbiórkę nr RDPR-54/2025 z dnia 6.11.2025 r. wraz z postanowieniem AB.6741.41.2025.JW z dnia 26.11.2025 r. - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków K/632/2025 (K- R.5142.700.2025.JH) z dnia 28.05.2025; - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków K/633/2025 (K- NR.5142.749.2025.JH) z dnia 28.05.2025; - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków K/634/2025 (K- NR.5142.701.2025.JH) z dnia 28.05.2025; - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku K-NR.5142.751.2025.JH z dnia 12.06.2025; - pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku K-NR.5142.31.2025.JH z dnia 06.06.2025 Charakterystyczne parametry inwestycji Powierzchnia działek w zakresie objętym opracowaniem 6 735,04 m2 Powierzchnia zabudowy stan istniejący 1 483,20 m2 stan projektowany 1 558,32 m2 Powierzchnia utwardzona stan istniejący 1 599,40 m2 stan projektowany 1 641,10 m2 Powierzchnia biologicznie czynna stan istniejący 3 652,44 m2 stan projektowany 3 535,63 m2 Poziom 0,00 287,35 m n.p.m Budynek Miejskiego Domu kultury Rynek 19 Szerokość elewacji frontowej 17,77 m – bez zmian Długość budynku 60,50 m – bez zmian Wysokość budynku stan istniejący 13,00 stan projektowany 16,50 (19,30 do attyki) Powierzchnia całkowita 5 198,50 m2 budynek istniejący 820,40 m2 budynki projektowane 4 378,10 m2 Powierzchnia użytkowa 2 980,10 m2 budynek istniejący 529,30 m2 budynki projektowane 2 450,80 m2 Kubatura 18 438,70 m3 budynek istniejący 3 225,30 m3 budynki projektowane 15 213,40 m3 Sala widowiskowa liczba miejsc 302 powierzchnia sceny 114,40 m2 kubatura sceny ~930 m3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacje wykonania i odbioru robót budowlanych. Dodatkowe informacje zawiera załącznik – „Uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212350 Gebäude von besonderer historischer oder architektonischer Bedeutung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262500 Maurerarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten