See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundige regie-opdrachten & bouwkundige projecten
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is door gunning een Raamovereenkomst te sluiten met drie (3) leveranciers voor bouwkundige regie-opdrachten en bouwkundige projecten. Voor de aanbesteding is gekozen voor een contractduur van maximaal zeven jaar, opgebouwd uit een initiële looptijd van één jaar, met de mogelijkheid tot twee verlengingen van maximaal drie jaar De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 2.350.000 (exclusief BTW) per jaar. Hogeschool Rotterdam verwacht onder de Raamovereenkomst een geraamde totale waarde van maximaal € 17.000.000 (exclusief BTW) inclusief verlengingen af te nemen.
Interne Kennung: 2025/046/VeF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98394000 Dienstleistungen von Polsterern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: bouwkundige regie-opdrachten perceel 1+ bouwkundige projecten
Beschreibung: Regie opdrachten (veelal voortvloeiend uit, maar niet beperkt tot correctief onderhoud) op één van de drie vastgestelde percelen. Nader te specificeren bouwkundige opdrachten/projecten tot € 2.500.000,00, niet beperkt tot één van de drie percelen en eventueel in concurrentie uitgevraagd bij nog één of meerdere gecontracteerde Opdrachtnemer(s). zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Bouwkundige regie-opdrachten perceel 2 en bouwkundige projecten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bouwkundige regie-opdrachten perceel 3 en bouwkundige projecten
Interne Kennung: 3