See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługę kotłowni administrowanych przez 45 WOG Wędrzyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Obsługa kotłowni administrowanych przez 45 WOG Wędrzyn Część 1 – Obsługa 2 kotłowni na paliwo stałe w m. Wędrzyn, m. Skwierzyna Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, ewidencji i rozliczeń przyjętego i zużytego opału racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym rozliczenie jego zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego. Część 2 – Obsługa 8 kotłowni na paliwo stałe w m. Krosno Odrzańskie, m. Nowogród Bobrzański, m. Szklarka Skład Radnica Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, ewidencji i rozliczeń przyjętego i zużytego opału racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym rozliczenie jego zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego Część 3 – Obsługa kotłowni gazowych i olejowych w m. Wędrzyn, Międzyrzecz, Skwierzyna, Gorzów Wlkp. Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym przekazywanie odczytów liczników zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego. 2. Wzór umowy załącznik nr 10 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 658834-2024
Interne Kennung: 93/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Obsługa 2 kotłowni na paliwo stałe w m. Wędrzyn, m. Skwierzyna
Beschreibung: Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, ewidencji i rozliczeń przyjętego i zużytego opału racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym rozliczenie jego zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego. Wzór umowy załącznik nr 10 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w zakresie części 1 zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art.441 ustawy PZP. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb zmawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. Maksymalna wartość opcji wynosi 11% zamówienia podstawowego określonego w ust. 3 pkt a) wzoru umowy. W przypadku skorzystania z prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy zostanie naliczone proporcjonalnie do ilości dni świadczonej obsługi, tj. ilość dni obsługi x cena jednostkowa za dzień. W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Obsługa kotłowni na paliwo stałe w m. Krosno Odrzańskie, m. Nowogród Bobrzański, m. Szklarka Skład Radnica administrowanych przez 45 WOG Wędrzyn
Beschreibung: Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, ewidencji i rozliczeń przyjętego i zużytego opału racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym rozliczenie jego zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego Wzór umowy załącznik nr 10 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Obsługa kotłowni gazowych i olejowych w m. Wędrzyn, Międzyrzecz, Skwierzyna, Gorzów Wlkp.
Beschreibung: Obsługa obejmuje: utrzymanie w ruchu ciągłym obsługiwanej kotłowni, prowadzenie wymaganej i uzgodnionej z Zamawiającym dokumentacji pracy kotłowni w tym: książki obsługi kotłowni, racjonalna gospodarka powierzonym opałem, w tym przekazywanie odczytów liczników zużycia w cyklach miesięcznych. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powierzony opał będący własnością Zamawiającego. Wzór umowy załącznik nr 10 do SWZ jest uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia oraz stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: część 3