18973-2026 - Ergebnis
Polen – Beseitigung von kommunalem Müll – Wykonanie usług związanych z opróżnianiem koszy na śmieci ustawionych w pasach drogowych wybranych ulic kategorii gminnej na terenie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz zakup koszy na śmieci.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usług związanych z opróżnianiem koszy na śmieci ustawionych w pasach drogowych wybranych ulic kategorii gminnej na terenie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz zakup koszy na śmieci.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1) opróżnianie koszy wraz z usuwaniem nieczystości nagromadzonych wokół koszy oraz za-ładunkiem, wywozem i utylizacją zanieczyszczeń. 2) opróżnianie koszy będzie odbywać się 7 dni w tygodniu tj. od poniedziałku do niedzieli przez okres 12 miesięcy. 3) zakup i ustawienie koszy ulicznych. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 ze zm.), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób, z wyłączeniem kadry kierowniczej i pracowników administracji, codziennie wykonujących wskazane poniżej czynności: opróżnianie koszy wraz z usuwaniem nieczystości nagromadzonych wokół koszy oraz załadunkiem, wywozem i utylizacją zanieczyszczeń. Wszelkie kwestie związane ze sposobem weryfikacji zatrudnienia, o którym mowa powyżej, a także uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymogów oraz sankcje z tytułu nie spełnienia tych wymagań, określono w projektowanych po-stanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ (formularz cenowy - zestawienie usług na rok 2025 i 2026), załączniku nr 4 do SWZ (wykaz koszy na rok 2025 i 2026) oraz projektowanych postanowieniach umowy – załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung501532-2025
Interne KennungP-52/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje: 1) opróżnianie koszy wraz z usuwaniem nieczystości nagromadzonych wokół koszy oraz za-ładunkiem, wywozem i utylizacją zanieczyszczeń. 2) opróżnianie koszy będzie odbywać się 7 dni w tygodniu tj. od poniedziałku do niedzieli przez okres 12 miesięcy. 3) zakup i ustawienie koszy ulicznych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ (formularz cenowy - zestawienie usług na rok 2025 i 2026), załączniku nr 4 do SWZ (wykaz koszy na rok 2025 i 2026) oraz projektowanych postanowieniach umowy – załączniku nr 2 do SWZ.