2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA IT-hardware KONOT
Beschreibung: Voor meer informatie over deze aanbesteding wordt u verwezen naar de Uitnodiging tot Inschrijving. Voor meer informatie over de omvang van de opdracht wordt u verwezen naar de Uitnodiging tot Inschrijving.
Interne Kennung: 577855
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst kan worden verlengd.