See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz instytucji kultury
Beschreibung: Zamawiający podzielił zamówienia na trzy części: – CZEŚĆ I ZAMÓWIENIA – Drukarki – CZEŚĆ II ZAMÓWIENIA – Skanery – CZEŚĆ III ZAMÓWIENIA – Urządzenia wielofunkcyjne, szczegółowo opisane w formularzu oferty oraz OPZ. Szczegółowe zapotrzebowanie ilościowe określone zostało w ogłoszeniu w poszczególnych częściach.
Vorherige Bekanntmachung: 624350-2024
Interne Kennung: OR-D-III.272.71.2024.AR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZEŚĆ I ZAMÓWIENIA – Drukarki
Beschreibung: 1 Drukarka cz/b A4 typ 1 30 2 Drukarka cz/b A4 typ 1 5 3 Drukarka cz/b A4 typ 2 13 4 Drukarka cz/b A4 typ 2 3 5 Drukarka do etykiet/kodów kreskowych 15 6 Drukarka do etykiet/kodów kreskowych 1 7 Drukarka kolorowa A3 typ 1 8 8 Drukarka kolorowa A3 typ 1 2 9 Drukarka kolorowa A3 typ 2 14 10 Drukarka kolorowa A4 typ 1 18 11 Drukarka kolorowa A4 typ 1 3 12 Drukarka kolorowa A4 typ 2 16 13 Drukarka igłowa 1 14 Drukarka mobilna kolorowa A4 4
Interne Kennung: OR-D-III.272.71.2024.AR/I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o uruchomieniu całości lub określonej części opcji, o której mowa w opisie przedmiotu zamówienia, będącym załącznikiem nr 2 do swz. W związku z tym zapisy umowy obowiązywać będą w zakresie opcji. 2. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawca dostarczy przedmiot umowy, za wynagrodzeniem ustalonym na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu oferty, będącym Załącznikiem nr 2 do Umowy. 3. W przypadku uruchomieniu przez Zamawiającego całości lub określonej części opcji, do realizacji Przedmiotu Umowy objętego opcją mają zastosowanie zasady opisane w OPZ i Umowie.