See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24-013.4 Sušené odtučněné mléko – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 3 300 tun sušeného odtučněného mléka (dále také „SOM“) a jeho ochraňování. SOM bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa státních hmotných rezerv jako zadavatel zajišťuje, v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací a ochranu životně důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělen na 14 (čtrnáct) samostatných částí: Část 1: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 2: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 3: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 4: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 5: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 6: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 7: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 8: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 9: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 10: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. Část 11: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka. Část 12: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka. Část 13: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka. Část 14: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung: 05139/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15511700 Milchpulver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Část 7: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Beschreibung: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung: 7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0008
Titel: Část 8: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Část 6: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0009
Titel: Část 9: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Část 10: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Část 11: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka
Beschreibung: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Část 12: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Část 13: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Část 14: Dodávka a ochraňování 450 tun sušeného odtučněného mléka
Interne Kennung: 14