189811-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Mechanotherapie – Terapeutická plošina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTerapeutická plošina
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka, montáž, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 1 ks terapeutické plošiny pro posturální vyšetření a terapii (dále též „zboží“). Jedná se o komplexní zařízení s měřícím a terapeutickým systémem pro počítačově asistovanou rehabilitaci. Blíže viz zadávací dokumentace (ZD).
Interne KennungR-08/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
5. Los
LosLOT-0001