189831-2026 - Ergebnis
Polen – Vermietung von Lastwagen mit Fahrer – Usługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części
Beschreibung1. Zakres i zasady wykonywania usług najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg na potrzeby RDW określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załączniki nr 5.1 – 5.6 do SWZ). 2. Zamówienie realizowane będzie na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW Inowrocław (część 1), RDW Toruń (część 2), RDW Tuchola (część 3), RDW Wąbrzeźno (część 4 i część 5), RDW Włocławek (część 6 i część 7), RDW Żołędowo (część 8 i część 9). Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dróg i zmiany ich długości w trakcie realizacji zamówienia w wyniku ewentualnych zmian organizacyjnych, zakwalifikowania dróg innych kategorii do kategorii dróg wojewódzkich i odwrotnie, przejęcia lub oddania dróg od innych zarządców na podstawie odrębnych przepisów.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 1 RDW Inowrocław
BeschreibungZakres i zasady wykonywania usług najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg na potrzeby RDW określają: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załączniki nr 5.1 – 5.6 do SWZ).
Optionen
Beschreibung der OptionenInformacje określające między innymi rodzaj i maksymalną wartość opcji czy okoliczności skorzystania z opcji zostały zawarte w załączniku nr 3 do SWZ – wzór umowy.
LosLOT-0002
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 2 RDW Toruń
LosLOT-0003
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 3 RDW Tuchola
LosLOT-0004
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 4 RDW Wąbrzeźno
LosLOT-0005
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 5 RDW Wąbrzeźno
LosLOT-0006
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 6 RDW Włocławek
LosLOT-0007
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 7 RDW Włocławek
LosLOT-0008
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 8 RDW Żołędowo
LosLOT-0009
TitelUsługi w zakresie najmu sprzętu do bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w latach 2026 - 2028 z podziałem na 9 części - część 9 RDW Żołędowo