2. Verfahren
Verfahren
Titel: DÍLČÍ PROJEKTOVÉ A KONZULTAČNÍ PRÁCE NA PROJEKTU TERMINÁL PRAHA VÝCHOD - Dodatek 5 k SOD, část 1/2
Beschreibung: Jedná se o jednací řízení bez uveřejnění navazující na soutěž o návrh s názvem „TERMINÁL PRAHA VÝCHOD“, jejíž oznámení bylo dne 4. 9. 2020 uveřejněno ve Věstníku veřejných zakázek pod evidenčním číslem Z2020-031279 a v Úředním věstníku Evropské Unie pod evidenčním číslem 2020/S 175-423793, k účasti v JŘBU navazujícím na soutěž o návrh. Účelem JŘBU navazujícího na soutěž o návrh je bližší konkretizace podmínek, za nichž bude veřejná zakázka, jejímž předmětem je výběr dodavatele projekčních a konzultačních prací na projektu TERMINÁL PRAHA VÝCHOD, zadána.
Interne Kennung: 21368/2021-SŽ-GŘ-O21
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros