2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace nástroje pro řízení přístupů a identit (číslo projektu: CZ.31.1.01/MV/23_55/0000055)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a kompletní implementace Nástroje pro řízení přístupů a identit (systém PAM), včetně zajištění následného servisu
Interne Kennung: FTN-Ř-002/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel (jakožto nemocniční zařízení a provozovatel základní služby podle kybernetického zákona) si vyhrazuje právo změny závazku spočívající v úpravě délky trvání jednotlivých etap (I. až III.), v případě, že vyšší moc zadavateli neumožní provést implementaci předmětu plnění (např. epidemiologická opatření, COVID), a dále ve změně rozsahu servisních služeb, v případě nových povinností stanovených zadavateli dle kybernetického zákona ( v souladu s § 222 ZZVZ). Vybraný dodavatel je povinen toto strpět. Taková změna závazku nemá vliv na vysoutěženou cenu služeb za poskytování technické podpory.