18995-2026 - Ergebnis
Polen – Molkereierzeugnisse – Dostawa mleka i przetworów mleczarskich
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mleka i przetworów mleczarskich
BeschreibungDostawa mleka i przetworów mleczarskich z podziałem na 3 części. Część nr 1 - dostawa mleka i przetworów mleczarskich - Garnizon Toruń Część nr 2 - dostawa mleka i przetworów mleczarskich - Garnizon Inowrocław Część nr 3 - dostawa mleka i przetworów mleczarskich
Vorherige Bekanntmachung667336-2025
Interne KennungD/50/12WOG/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Dostawa mleka i przetworów mleczarskich - Garnizon Toruń
BeschreibungCzęść nr 1 - Dostawa mleka i przetworów mleczarskich - Garnizon Toruń - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne KennungCZĘŚĆ NR 1
Optionen
Beschreibung der Optionen300% wartości umowy podstawowej - zgodnie z SWZ oraz załącznikami stanowiącymi integralna całość
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Dostawa mleka i przetworów mleczarskich - Garnizon Inowrocław
BeschreibungCzęść nr 2 - Dostawa mleka i przetworów mleczarskich - Garnizon Inowrocław - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne KennungCZĘŚĆ NR 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Dostawa mleka i przetworów mleczarskich
BeschreibungCzęść nr 3 - Dostawa mleka i przetworów mleczarskich - zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne KennungCZĘŚĆ NR 3