2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 2 zadania tj.
Beschreibung: Zadanie 1: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 4 szkoleń 1-dniowych na temat: Strategie rozwiązywania problemów społecznych w dokumentach gminy i powiatu z akcentem na diagnozę społeczną i włączenie podmiotów, o których mowa w ustawie o ekonomii społecznej i/lub Zadanie 2: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 4 szkoleń 1-dniowych na temat: Aspekty społeczne, klauzule społeczne w zamówieniach publicznych - w tym włączenie podmiotów ekonomii społecznej w realizację zamówień.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 4 szkoleń 1-dniowych na temat: Strategie rozwiązywania problemów społecznych w dokumentach gminy i powiatu z akcentem na diagnozę społeczną i włączenie podmiotów, o których mowa w ustawie o ekonomii społecznej
Beschreibung: Projekt: „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim"
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia 4 szkoleń 1-dniowych na temat: Aspekty społeczne, klauzule społeczne w zamówieniach publicznych - w tym włączenie podmiotów ekonomii społecznej w realizację zamówień.
Interne Kennung: Zadanie 2