2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie inkoop Notify
Beschreibung: Dimpact is verantwoordelijk voor de inkoop van een aantal diensten, te weten: hosten van Notify-NL, 3e lijns SLA-support en code base stewardship op OMC en Notify-NL. Dat doet Dimpact eerst voor 20 Dimpactleden met de mogelijkheid om daarna meer leden toe te voegen. Worth heeft Notify (een open source oplossing van GOV-UK) toegankelijk gemaakt voor de Nederlandse markt. Zij is de enige leverancier met kennis en ervaring van Notify c.q. Notify-NL. Worth heeft daarnaast OMC ontwikkeld, dat de integratie tussen Common Gound componenten/registraties en Notify-NL regelt. € 350.000,- uitgaande van 20 gemeenten en een looptijd tot 2027/2028, waarna Notify wordt overgedragen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1