190073-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przedbórz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przedbórz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Przedbórz w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 02.06.2025 r. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z: a) nieruchomości zamieszkałych, b) domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe; 2) wykonanie jednej zbiórki objazdowej w celu zebrania mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon. Powierzchnia gminy wynosi: 189,94 km2 Łączna liczba osób zameldowanych: 6 639 ( stan na 31.12.2024 r.). Nieruchomości zamieszkałe: 5 316 Domki letniskowe i nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe: 92 Łączna ilość nieruchomości: 5 408 UWAGA ! Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Ich ilość może wzrosnąć lub zmaleć w okresie realizacji zamówienia. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IRŚ.271.1.3.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle