19008-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Wywóz odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych oraz innych niż komunalne z obiektów administrowanych przez 22 BLT w Malborku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWywóz odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych oraz innych niż komunalne z obiektów administrowanych przez 22 BLT w Malborku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, załadunku, transportu i unieszkodliwiania odpadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych oraz innych niż komunalne z terenu obiektów wojskowych administrowanych przez 22. Bazę Lotnictwa Taktycznego w Malborku i 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim.
Vorherige Bekanntmachung690016-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, załadunek, transport i unieszkodliwienie odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych z terenu 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku
BeschreibungSzczegółowy zakres zamówienia określają załączniki: 1) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 5 do SWZ; 2) Formularze cenowe - Załączniki nr 6A do SWZ; 3) Ponadto szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „Projekt umowy”- Załącznik 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie w ramach prawa opcji, realizowane po wykorzystaniu zamówienia podstawowego w wysokości 20% wartości brutto, zamówienia podstawowego. UWAGA: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji realizowane będzie: a) w zakresie nie przekraczającym asortymentu oraz kwot określonych w formularzu cenowym – prawo opcji, b) ostateczna ilość będzie uzależniona od bieżących potrzeb i posiadanych przez zamawiającego środków finansowych, c) zamawiający z prawa opcji może korzystać wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej kwoty określonej w formularzu cenowym w całym okresie trwania umowy, po cenach jednostkowych wskazanych dla zamówienia podstawowego, d) chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie oraz poprzez formularze zamówienia, e) w razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu, f) zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelOdbiór, załadunek, transport i unieszkodliwienie odpadów komunalnych segregowanych i niesegregowanych z terenu 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim
BeschreibungSzczegółowy zakres zamówienia określają załączniki: 1) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 5 do SWZ; 2) Formularze cenowe - Załączniki nr 6B do SWZ; 3) Ponadto szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „Projekt umowy”- Załącznik 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
TitelOdbiór, załadunek, transport i przekazanie do przetworzenia odpadów innych niż komunalne z terenu 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku
BeschreibungSzczegółowy zakres zamówienia określają załączniki: 1) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 5 do SWZ; 2) Formularze cenowe - Załączniki nr 6C do SWZ; 3) Ponadto szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „Projekt umowy”- Załącznik 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
TitelOdbiór, załadunek, transport i przekazanie do przetworzenia odpadów innych niż komunalne z terenu 49 Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim
BeschreibungSzczegółowy zakres zamówienia określają załączniki: 1) Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 5 do SWZ; 2) Formularze cenowe - Załączniki nr 6D do SWZ; 3) Ponadto szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa „Projekt umowy”- Załącznik 4 do SWZ
Interne Kennungczęść 4