See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: usługi kompleksowego utrzymania czystości w placówkach SPZOZ Warszawa-Ursynów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kompleksowego utrzymania czystości, kładzenia polimerów i mycia okien oraz dozoru w budynkach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w SWZ oraz załącznikach do SWZ. Zamówienie jest niepodzielne.
Vorherige Bekanntmachung: 42899-2025
Interne Kennung: SPZOZ.U.ZAP.52.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy Pzp ze względu na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kompleksowego utrzymania czystości, kładzenia polimerów i mycia okien oraz dozoru w budynkach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w SWZ oraz jego załącznikach. Zamówienie jest niepodzielne.