See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wraz utworzeniem depozytu wyrobów medycznych i ortopedycznych do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa oraz utworzenie depozytu wyrobów medycznych i ortopedycznych do następujących lokalizacji: - Szpital św. Wincentego a’Paulo, 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1 - Szpital Morski im. PCK, 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1 - Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 w podziale na 12 zadań: • Zadanie nr 1 – Implanty do protezy całkowitej nadgarstka, • Zadanie nr 2 – System szycia łękotek all-inside, • Zadanie nr 3 – Zestaw do drenażu ran, • Zadanie nr 4 –Końcówki do odsysania, • Zadanie nr 5 – Opatrunek hemostatyczny, • Zadanie nr 6 - Implanty ortopedyczne, • Zadanie nr 7 – Przyrząd do przetoczeń krwi, • Zadanie nr 8 - Dren przepływowy do cystoskopu, elektroresektoskopu, uretrotomu, ureterorenoskopu, nefroskopu, • Zadanie nr 9 – Aparat do nebulizacji, • Zadanie nr 10 - Strzykawki, koreczki dezynfekcyjne, • Zadanie nr 11 - Kanka rektoskopowa, • Zadanie nr 12 – Zestaw do drenażu ran. 2. Zamawiający wymaga utworzenia depozytu obejmującego pełen asortyment zawarty w zadaniu nr 1, 2 oraz 6. 3. Zamawiający wymaga sukcesywnych dostaw asortymentu objętego zadaniem nr 3,4,5,7,8,9,10,11 oraz 12. 4. W zakresie zadania nr 1 Zamawiający wymaga: 1) udostępnienia 1 kompletu specjalistycznego instrumentarium do implantacji oferowanego wyrobu; 2) implantów wykonanych z wysokogatunkowej biozgodnej stali implantacyjnej 316 LVM i stopu tytanu - do wyboru Zamawiającego, o składzie chemicznym zgodnym z normą PE-EN 5832-1,2,3 lub równoważną - poświadczone certyfikatem na zgodność z cytowana normą; 3) przesłania opisu depozytu oraz instrumentarium w formie Excel z dokładnym opisem oraz zdjęciami po podpisaniu umowy. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w w Formularzu asortymentowo – cenowym (załącznik nr 2 do SWZ ) oraz Projekcie umowy (załącznik nr 5 do SWZ ).
Vorherige Bekanntmachung: 605772-2025
Interne Kennung: D25M/251/N/44-71rj/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör, 33141620 Sanitätspacks, 33690000 Varia, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141640 Dränvorrichtungen, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141310 Spritzen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Implanty do protezy całkowitej nadgarstka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa oraz utworzenie depozytu wyrobów medycznych i ortopedycznych do następujących lokalizacji: - Szpital św. Wincentego a’Paulo, 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1 - Szpital Morski im. PCK, 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1 - Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Zamawiający wymaga utworzenia depozytu obejmującego pełen asortyment zawarty w zadaniu nr 1, 2 oraz 6. 3. Zamawiający wymaga sukcesywnych dostaw asortymentu objętego zadaniem nr 3,4,5,7,8,9,10,11 oraz 12. 4. W zakresie zadania nr 1 Zamawiający wymaga: 1) udostępnienia 1 kompletu specjalistycznego instrumentarium do implantacji oferowanego wyrobu; 2) implantów wykonanych z wysokogatunkowej biozgodnej stali implantacyjnej 316 LVM i stopu tytanu - do wyboru Zamawiającego, o składzie chemicznym zgodnym z normą PE-EN 5832-1,2,3 lub równoważną - poświadczone certyfikatem na zgodność z cytowana normą; 3) przesłania opisu depozytu oraz instrumentarium w formie Excel z dokładnym opisem oraz zdjęciami po podpisaniu umowy. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w w Formularzu asortymentowo – cenowym (załącznik nr 2 do SWZ ) oraz Projekcie umowy (załącznik nr 5 do SWZ ).
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - System szycia łękotek all-inside
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa oraz utworzenie depozytu wyrobów medycznych i ortopedycznych do następujących lokalizacji: - Szpital św. Wincentego a’Paulo, 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1 - Szpital Morski im. PCK, 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1 - Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, 84-200 Wejherowo, ul. dr. A. Jagalskiego 10 2. Zamawiający wymaga utworzenia depozytu obejmującego pełen asortyment zawarty w zadaniu nr 1, 2 oraz 6. 3. Zamawiający wymaga sukcesywnych dostaw asortymentu objętego zadaniem nr 3,4,5,7,8,9,10,11 oraz 12. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w w Formularzu asortymentowo – cenowym (załącznik nr 2 do SWZ ) oraz Projekcie umowy (załącznik nr 5 do SWZ ).
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Zestaw do drenażu ran
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Końcówki do odsysania
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Opatrunek hemostatyczny
Interne Kennung: Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Implanty ortopedyczne
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Przyrząd do przetoczeń krwi
Interne Kennung: Zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Dren przepływowy do cystoskopu, elektroresektoskopu, uretrotomu, ureterorenoskopu, nefroskopu,
Interne Kennung: Zadanie 8
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Aparat do nebulizacji
Interne Kennung: Zadanie 9
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Strzykawki, koreczki dezynfekcyjne
Interne Kennung: Zadanie 10
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Kanka rektoskopowa
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Zestaw do drenażu ran
Interne Kennung: Zadanie 12