19017-2025 - Ergebnis
Tschechien – Event-Organisation – Veřejné prezentace staveb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVeřejné prezentace staveb
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců s jedním účastníkem, bude poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel zadávat vybranému dodavateli jednotlivé dílčí zakázky na poskytnutí služeb dle aktuálních potřeb zadavatele. Předmětem plnění dle Rámcové dohody je organizační zajištění akcí pro širokou veřejnost: - dny otevřených dveří dálnice/obchvatu, - akce zprovoznění/zahájení dálnice/silnice. Zajištění akcí bude objednáváno v souladu s rámcovou dohodou jednotlivě vždy pro každou samostatnou stavbu.
Interne Kennung01GR-001820
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje právo navyšovat jednotkové ceny sjednané v příloze č. 2 Rámcové dohody s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanoveným Rámcovou dohodou. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Rámcové dohody, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení Rámcové dohody ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení Rámcové dohody ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít Rámcovou dohodu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v rámci tohoto zadávacího řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele, poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění, která bude určena znalecky. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně.