See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KPO 1 D1 - 6.6 - Zakup sprzętu i wyposażenia wykorzystywanego w terapii pacjentów onkologicznych - Zakup systemu chłodzenia skóry oraz urządzenia do kontroli płynów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do chłodzenia skóry głowy w trakcie chemioterapii oraz systemu zintegrowanych urządzeń do kontroli płynów podczas hipertermicznej chemioterapii dootrzewnowej zwanych dalej „urządzeniami medycznymi” dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno–użytkowych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 674183-2025
Interne Kennung: Szp-241/FZ-062/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – System do chłodzenia skóry w trakcie chemioterapii – 2 szt.
Interne Kennung: 1.Szp-241/FZ-062/2025
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – System zintegrowanych urządzeń do kontroli płynów podczas hipertermicznej chemioterapii dootrzewnowej – 1 szt
Interne Kennung: 2.Szp-241/FZ-062/2025