2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Mała Wieś
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, z mobilnej zbiórki odpadów komunalnych oraz PSZOK z terenu Gminy Mała Wieś w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. 2. Wykonawca zobowiązany jest do: 1) świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Mała Wieś, 2) świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Mała Wieś, 3) świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w formie mobilnej punktu zbiórki odpadów komunalnych, 4) odbioru odpadów budowlanych i rozbiórkowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych pochodzących z remontów, niewymagających uzyskania zezwoleń wymaganych przez przepisy odrębne, w tym również gruz – gromadzonych w PSZOK, 5) wyposażenia w pojemniki na odpady komunalne na czas trwania umowy Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz utrzymania ich w należytym stanie technicznym i sanitarnym, 6) zaopatrzenia na czas trwania umowy nieruchomości zamieszkałych w pojemniki i worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych nieruchomości zamieszkałych w worki na odpady selektywnie zebrane oraz w pojemniki na odpady zmieszane. 3. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa OPZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) oraz Projekt umowy (Załącznik nr 2 do SWZ). 4. Orientacyjna ilość odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje do odebrania od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie realizacji zamówienia wyniesie ok. 2081,0 Mg. Odpady zostały sprecyzowane ilościowo wg poszczególnych kodów w OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 591774-2024
Interne Kennung: RGK.271.21.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001