See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst workshops, advies en begeleiding rond klimaatbewust- en klimaatrobuustheid
Beschreibung: De opdracht betreft het uitwerken en geven van doelgerichte workshops en begeleiding/advies op maat rond de thema’s vergroenen, klimaatadapatie en klimaatmitigatie aan scholen en andere gemeenschapsvoorzieningen en in mindere mate aan bewoners en verenigingen. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1: vaste workshop in het EcoHuis voor kleuters en eerste en tweede graad basisonderwijs • Perceel 2: vaste workshop in het EcoHuis voor derde graad basisonderwijs • Perceel 3: vaste workshops in het EcoHuis voor secundair onderwijs en verenigingen • Perceel 4: workshops voor jaarprogramma scholen en verenigingen • Perceel 5: advies rond klimaatadaptatie met plaatsbezoek • Perceel 6: begeleiding rond klimaatadaptatie van scholen en andere gemeenschapsvoorzieningen • Perceel 7: begeleiding rond klimaatmitigatie voor scholen
Interne Kennung: GAC_2023_02900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80540000 Ausbildung im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2023_02900 - 1
Beschreibung: Perceel 1: vaste workshop in het EcoHuis voor kleuters en eerste en tweede graad basisonderwijs
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: GAC_2023_02900 - 2
Beschreibung: Perceel 2: vaste workshop in het EcoHuis voor derde graad basisonderwijs
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: GAC_2023_02900 - 3
Beschreibung: Perceel 3: vaste workshops in het EcoHuis voor secundair onderwijs en verenigingen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: GAC_2023_02900 - 4
Beschreibung: Perceel 4: workshops voor jaarprogramma scholen en verenigingen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: GAC_2023_02900 - 5
Beschreibung: Perceel 5: advies rond klimaatadaptatie met plaatsbezoek
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen
Los: LOT-0006
Titel: GAC_2023_02900 - 6
Beschreibung: Perceel 6: begeleiding rond klimaatadaptatie van scholen en andere gemeenschapsvoorzieningen
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: GAC_2023_02900 - 7
Beschreibung: Perceel 7: begeleiding rond klimaatmitigatie voor scholen
Interne Kennung: 7