2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa osprzętu do radiostacji firmy Harris na potrzeby systemu teleinformatycznego i łączności transporterów LOTR dla Wojskowego Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa osprzętu do radiostacji firmy Harris na potrzeby systemu teleinformatycznego i łączności transporterów LOTR. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ będący jednocześnie Formularzem techniczno - cenowym, który należy prawidłowo wypełnić. Pozycje cenowe umożliwią Zamawiającemu sprawdzenie poprawności obliczenia ceny oraz poprawienia oczywistych omyłek rachunkowych, jeżeli takie zaistnieją. Przedmiot zamówienia wchodzący w zakres niniejszego postępowania musi: 1) odpowiadać obowiązującym normom wyszczególnionym w dokumentacji technicznej wyrobu (DTW), 2) być fabrycznie nowy, nieużywany i nieregenerowany, wyprodukowany w okresie realizacji Umowy oraz spełniać wymagania techniczno – jakościowe określone w dokumentacji technicznej wyrobu (DTW), 3) być dostarczony w opakowaniu fabrycznym z zabezpieczeniami stosowanymi przez producenta, 4) być wolnym od wad technicznych i prawnych, Przedmiot zamówienia podlegał będzie odbiorowi jakościowemu przez Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe w zakresie i na zasadach opisanych w § 6 Projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. System zarządzania jakością Wykonawcy winien spełniać wymagania zawarte w PN – EN ISO 9001 : 2015. Dla przedmiotu zamówienia zastosowanie mają wymagania zawarte w AQAP 2131 wyd. C wer. W przypadku istnienia takiego wymogu w stosunku do technologii objętej przedmiotem niniejszego postępowania (tzw. produkty podwójnego zastosowania), wykonawca winien przedłożyć dokument pochodzący od importera tej technologii stwierdzający, iż przy jej wprowadzeniu na terytorium Polski, zostały dochowane wymogi właściwych przepisów prawa, w tym zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/821 z dnia 20 maja 2021 r. z późn. zm. ustanawiającego unijny system kontroli wywozu, pośrednictwa, pomocy technicznej, tranzytu i transferu produktów podwójnego zastosowania Dz.U.UE.L.2021.206.1 lub Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 4 czerwca 2024 r. w sprawie wykazu uzbrojenia, na obrót którym jest wymagane zezwolenie (Dz. U. z 2024 r. poz.839) oraz dokument potwierdzający, że importer posiada certyfikowany przez właściwą jednostkę system zarządzania jakością tzw. wewnętrzny system kontroli wymagany dla wspólnotowego systemu kontroli wywozu, transferu, pośrednictwa i tranzytu w odniesieniu do produktów podwójnego zastosowania.
Interne Kennung: ZP-7-25-ZD
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa osprzętu do radiostacji firmy Harris
Interne Kennung: ZP-7-25-ZD Dostawa osprzętu do radiostacji firmy Harris
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32522000 Fernmeldetechnische Geräte