See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów poprzez transport, możliwe zebranie i przejęcie do ostatecznego przetworzenia (ostateczne przetworzenie według hierarchii sposobów postępowania z odpadami art. 17 Ustawy o odpadach) odpadów pod kodem: 20 01 10 (odzież) oraz 20 01 11 (tekstylia) oraz 16 01 03 (zużyte opony) pochodzących z terenów trzech Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia pozostaje sukcesywne zagospodarowanie odpadów selektywnie zebranych, w zakresie następujących frakcji: 1) odzież (kod: 20 01 10 ) oraz tekstylia (kod: 20 01 11). Do odpadów odzieży należą m.in. ubrania, rzeczy używane, mogą być zabrudzone, uszkodzone, nieprzydatne do noszenia przez osoby fizyczne. Do odpadów tekstyliów należą m.in. kołdry, poduszki, koce, narzuty, materiałowe ochraniacze na krzesła, firany, zasłony, torebki i buty i inne odpady tego typu podobne. 2) zużyte opony (kod: 16 01 03). 2. Zamówienie podzielone jest z wykorzystaniem klucza frakcyjnego, na dwie odrębne części zamówienia. Pierwsza część zamówienia (dalej: „Część 1” lub „Zadanie 1”) obejmuje frakcje wymienione w ust. 1 pkt 1), a część druga (dalej: „Część 2” lub „Zadanie 2”) frakcje wymienione w ust. 1 pkt 2) powyżej. 3. Zamówienie w zakresie: 1) Zadania 1 obejmuje usługi świadczone na odpadach w ilości do 600,000 Mg, 2) Zadania 2 obejmuje usługi świadczone na odpadach w ilości do 600,000 Mg. 4. Usługi realizowane będą w okresie od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2026 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnego wartości umowy. 5. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 20% wolumenu odpadów dla każdej części zamówienia. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 826531-2025
Interne Kennung: ZZO.341.57.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wskazał szczegółowe uzasadnienie procedury przyspieszonej w Rozdziale 15 ust. 8 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów poprzez transport, możliwe zebranie i przejęcie do ostatecznego przetworzenia odpadów pod kodem: 20 01 10 (odzież) oraz 20 01 11 (tekstylia) pochodzących z terenów trzech Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia pozostaje sukcesywne zagospodarowanie odpadów selektywnie zebranych, w zakresie następujących frakcji: 1) odzież (kod: 20 01 10 ) oraz tekstylia (kod: 20 01 11). Do odpadów odzieży należą m.in. ubrania, rzeczy używane, mogą być zabrudzone, uszkodzone, nieprzydatne do noszenia przez osoby fizyczne. Do odpadów tekstyliów należą m.in. kołdry, poduszki, koce, narzuty, materiałowe ochraniacze na krzesła, firany, zasłony, torebki i buty i inne odpady tego typu podobne. 2) zużyte opony (kod: 16 01 03). 2. Zamówienie podzielone jest z wykorzystaniem klucza frakcyjnego, na dwie odrębne części zamówienia. Pierwsza część zamówienia (dalej: „Część 1” lub „Zadanie 1”) obejmuje frakcje wymienione w ust. 1 pkt 1) powyżej. 3. Zamówienie w zakresie: Zadania 1 obejmuje usługi świadczone na odpadach w ilości do 600,000 Mg. 4. Usługi realizowane będą w okresie od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2026 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnego wartości umowy. 5. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 20% wolumenu odpadów dla każdej części zamówienia. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zostało określone i sprecyzowane w §10 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Usługa polegająca na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów poprzez transport, możliwe zebranie i przejęcie do ostatecznego przetworzenia odpadów pod kodem: 16 01 03 (zużyte opony) pochodzących z terenów trzech Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia pozostaje sukcesywne zagospodarowanie odpadów selektywnie zebranych, w zakresie następujących frakcji: 1) odzież (kod: 20 01 10 ) oraz tekstylia (kod: 20 01 11). Do odpadów odzieży należą m.in. ubrania, rzeczy używane, mogą być zabrudzone, uszkodzone, nieprzydatne do noszenia przez osoby fizyczne. Do odpadów tekstyliów należą m.in. kołdry, poduszki, koce, narzuty, materiałowe ochraniacze na krzesła, firany, zasłony, torebki i buty i inne odpady tego typu podobne. 2) zużyte opony (kod: 16 01 03). 2. Zamówienie podzielone jest z wykorzystaniem klucza frakcyjnego, na dwie odrębne części zamówienia. Druga część zamówienia (dalej: „Część 2” lub „Zadanie 2”) obejmuje frakcje wymienione w ust. 1 pkt 2) powyżej. 3. Zamówienie w zakresie: Zadania 2 obejmuje usługi świadczone na odpadach w ilości do 600,000 Mg. 4. Usługi realizowane będą w okresie od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2026 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnego wartości umowy. 5. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 20% wolumenu odpadów dla każdej części zamówienia. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Interne Kennung: Część 2