See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van snelkoelers voor de keuken van het Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan
Beschreibung: Voorwerp van de opdracht: Onderhavige opdracht is een opdracht voor leveringen en heeft als voorwerp de levering en plaatsing van snelkoelers voor de keuken van het Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint - Jan. Naast de aankoop en levering van de toestellen wordt er ook een onderhoudscontract afgesloten. Toelichting van de opdracht: Het Ziekenhuis Oost-Limburg is op zoek naar een leverancier van snelkoelers daar ze wenst om de huidige snelkoelers in haar productiekeuken op de meest efficiënte manier te vervangen. Dit zowel vanuit kostenoogpunt als continuïteitsoogpunt. De nodige verbouwings- en aanpassingswerken aan infrastructuur zijn inbegrepen in deze opdracht. Er dient rekening gehouden te worden met de huidige opbouw van de installatie: huidig koelgas (R404a) huidige koelmachine (watergekoelde condensor [8-13°C], geplaatst in de technische ruimte onder de keuken) opstelling in de productieruimte (3 toestellen in lijn, ingewerkt in de vloer, wand en plafond) leeftijd van de installatie (2013) werking in de keuken
Interne Kennung: PPP0R9-263/6015/2025-263
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-263_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver geeft op: - een duidelijke opgave van hetgeen inbegrepen en niet inbegrepen is in het onderhoudscontract, zowel qua prestaties, software en hardware services - het interventieschema (uren en dagen) - een prijsopgave van werken en interventies buiten de normale werktijden)