See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 6 - Załącznik A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 21748-2025
Interne Kennung: 1/1PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 124- Narzędzia do laparoskopii STORZ
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -124
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 133 Zestaw Drenów do pompy ssaco-płuczącej STORZ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-133
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 187 - NARZĘDZIA DO HISTEROSKOPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-187
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 193 - USZCZELKI DO TROAKARÓW FIRMY STORZ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-193
Haupteinstufung (cpv): 33141122 Chirurgische Nahtklammern
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 126 STABILIZATORY RURKI INTUBACYJNEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-126
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 127 OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA AIR SHIELDS ISOLETTE TYP CS HS - 1C
Interne Kennung: 1/1PN/2025-127
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 132 OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA TYPU CALEO
Interne Kennung: 1/1PN/2025-132
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 189 - ŁĄCZNIK DO UKŁADU ODDECHOWEGO DO RESPIRATORA BABYLOOG
Interne Kennung: 1/1PN/2025-189
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 196- ORZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA ISOLETTE 8000 plus
Interne Kennung: 1/1PN/2025-196
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 205 - OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA BABYLEO TN500
Interne Kennung: 1/1PN/2025-205
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 228- OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA TRANSPORTOWEGO ISOLETTE TI500
Interne Kennung: 1/1PN/2025-228
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 252 PRZEDŁUŻACZ DO UKŁADU ODDECHOWEGO DLA DOROSŁYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025-252
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 131 OPRZYRZĄDOWANIE DO CPAP BABY FLOW DO RESPIRATORA BABYLOG 8000 FILTR DRAGER I
Interne Kennung: 1/1PN/2025-131
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 212 - OPRZYRZADOWANIE DO RESPIRATORA MEDIN CON-Ncpap
Interne Kennung: 1/1PN/2025-212