2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionele Printers - levering en dienstverlening
Beschreibung: De opdrachtgever (verder te noemen Auris) zoekt een inschrijver voor multifunctionele printers alsmede een dienstverlener die Auris kan ontzorgen bij de levering van deze apparatuur en toebehoren. Na gunning is Auris voornemens een initiële opdracht van 79 apparaten te plaatsen op diverse locaties. Dit wordt de eerste afname die in het kader van deze aanbesteding plaatsvindt. De huidige volumes zijn minimaal op jaarbasis: Zwart/wit: 1.423.700 prints Kleur: 2.710.300 prints Totale prints: 4.134.000 prints
Interne Kennung: MFP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met de gegunde opdrachtnemer zal een overeenkomst voor de duur van zestig (60) maanden worden afgesloten. Na het verstrijken van deze looptijd kan de overeenkomst door de opdrachtgever optioneel met twee (2) keer twaalf (12) maanden, worden verlengd.