19032-2025 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Świadczenie kompleksowych usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości obiektów Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia znajdujących sie w Krakowie i Nowym Targu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości obiektów Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia znajdujących sie w Krakowie i Nowym Targu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, zwanym dalej także „usługami”, jest : 1 świadczenie kompleksowych usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych obiektów zamawiającego w Krakowie, zgodnie ze szczegółową specyfikacją i opisem przedmiotu zamówienia zawartymi w załączniku nr 1a do SWZ – część I. 2 świadczenie kompleksowych usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych obiektu Delegatury zamawiającego w Nowym Targu zgodnie ze szczegółową specyfikacją i opisem przedmiotu zamówienia zawartymi w załączniku nr 1b do SWZ – część II.
Interne Kennung: WAG.II.251.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: procedura przyspieszona na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy pzp - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę (wypełniony formularz oferty załącznik nr 4 do SWZ) składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 2. Wykonawca ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia w terminie składania ofert, składa: a) Wypełniony formularz ofertowy (załącznik nr 4 do SWZ) – wymagania dotyczące podpisania dokumentu elektronicznego wg ust. 1. b) Dokument określający zasady reprezentacji oraz osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy/pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo(a) - umocowanie do reprezentacji wykonawcy w przypadku, gdy upoważnienie do podpisania oferty nie wynika bezpośrednio z odpisu z właściwego rejestru, albo z centralnej ewidencji informacji o działalności gospodarczej (przykładowo: KRS, CEIDG) ogólnie dostępnego na stronach internetowych ogólnodostępnych baz danych. c) W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa powyżej, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał w ofercie dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa powyżej, zamawiający może żądać od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy. Powyższe wymagania stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego. d) Pełnomocnictwo powinno zostać przedłożone jako oryginał w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca lub notariusz. e) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (o ile dotyczy). 2 Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/pn/nfz-krakow/demand/190384/notice/public/details zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na Platformie Zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - Świadczenie kompleksowych usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych obiektów zamawiającego w Krakowie
Beschreibung: Świadczenie kompleksowych usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych obiektów zamawiającego w Krakowie, zgodnie ze szczegółową specyfikacją i opisem przedmiotu zamówienia zawartymi w załączniku nr 1a do SWZ – część I.
Interne Kennung: WAG.II.251.1.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: część II Świadczenie kompleksowych usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych obiektów zamawiającego w Nowym Targu
Beschreibung: świadczenie kompleksowych usług w zakresie sprzątania i utrzymania czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych obiektu Delegatury zamawiającego w Nowym Targu zgodnie ze szczegółową specyfikacją i opisem przedmiotu zamówienia zawartymi w załączniku nr 1b do SWZ – część II
Interne Kennung: WAG.II.251.1.2025 część II