2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji do ochrony stacji roboczych oraz serwerów klasy EDR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji do ochrony stacji roboczych oraz serwerów klasy EDR.
Vorherige Bekanntmachung: 869775-2025
Interne Kennung: NZP/99/P/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NZP/99/P/25 - Zakup licencji do ochrony stacji roboczych oraz serwerów klasy EDR
Beschreibung: Zakup licencji do ochrony stacji roboczych oraz serwerów klasy EDR
Menge: 1 000 Stück