190356-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Straßenbeleuchtungseinrichtungen – Žacléř – úspory na VO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŽacléř – úspory na VO
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce vybrané části technické infrastruktury – veřejného osvětlení. Rekonstruované veřejné osvětlení bude napojeno na stávající rozvody a řízení provozu zůstane stávající z jednotlivých rozvaděčů veřejného osvětlení.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0002
Interne KennungŽacléř VO