2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de levering van digiborden ten behoeve van Stichting Kindante
Beschreibung: De scope omvat: 1. Het leveren, plaatsen en aansluiten van betreft: • digiborden (zonder ingebouwde of meegeleverde p.c.); • kolommen t.b.v. digiborden i.c.m. vloerplaat (elektrisch in hoogte verstelbaarheid); • evt. zijborden van digiborden (kabinet opstelling); • verplaatsingswerkzaamheden binnen schoolgebouwen van reeds geplaatste digiborden; • verplaatsingswerkzaamheden tussen schoolgebouwen van reeds geplaatste digiborden; • instructie van geleverde digiborden op wens van personeel van school; • demontage en afvoeren van oud materieel (SMARTboards, digiborden); 2. Het servicen van digiborden: • Asset registratie (CMDB - Configuration Management Database); • RMA (Return Merchendise Authorization); • DOA (Dead on Arrival) – afhandeling; • Garantieafwikkeling en/of reparatie, met uitzondering van de garantieafwikkeling van apparatuur geleverd onder raamovereenkomsten, onderwerp van eerdere aanbestedingen; De totale maximale waarde van de onderhavige raamovereenkomst bedraagt € 700.000,- (exclusief btw) over de volledige looptijd van de raamovereenkomst, inclusief eventuele verlengingsopties. Na het bereiken van deze maximale waarde kunnen geen nadere opdrachten meer worden verstrekt onder deze raamovereenkomst. De raamovereenkomst eindigt van rechtswege op het moment dat de maximale waarde is bereikt, ongeacht de resterende looptijd.
Interne Kennung: 2026-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten De totale maximale waarde van de onderhavige raamovereenkomst bedraagt € 700.000,- (exclusief btw) over de volledige looptijd van de raamovereenkomst, inclusief eventuele verlengingsopties. Na het bereiken van deze maximale waarde kunnen geen nadere opdrachten meer worden verstrekt onder deze raamovereenkomst. De raamovereenkomst eindigt van rechtswege op het moment dat de maximale waarde is bereikt, ongeacht de resterende looptijd.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen