See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 6 - Załącznik A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 21748-2025
Interne Kennung: 1/1PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 204 OPRZYRZĄDOWANIE DO APARATU DO TERAPII TLENKIEM AZOTU NOXBOXI
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -204
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 172 UKŁAD DO RESUSCYTACJI - NOWORODKA II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -172
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 223 SŁUCHAWKI LEKARSKIE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -223
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 37 CEWNIKI DONOSOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-37
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 149 KANIULA TLENOWA NEOTECH RAM CANNULA
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -149
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 247 AKCESORIA DO HFOT COMEN
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -247
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 188 OPRZYRZADOWANIE DO KARDIOMONITORA EMTEL FX 3000
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -188
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 224 MANKIETY DO APARATU HOLTER PM 50
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -224
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 244 MANKIETY DO REJESTRATORA OSCAR
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -244
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 200 OPRZYRZĄDOWANIE DO RESPIRATORA NV8-COMEN
Interne Kennung: 1/1PN/2025-200