See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania oraz dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Powiatowym w Wyrzysku Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ,,Usługa przygotowania oraz dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Powiatowym w Wyrzysku Sp. z o. o. w ilości średnio dziennie dla 94 hospitalizowanych na oddziałach: Zakład Opiekuńczo Leczniczy; Oddział Rehabilitacji Neurologicznej, Oddział Wewnętrzny”.
Interne Kennung: ZP/382-9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest ,,Usługa przygotowania oraz dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu Powiatowym w Wyrzysku Sp. z o. o. w ilości średnio dziennie dla 94 hospitalizowanych na oddziałach: Zakład Opiekuńczo Leczniczy; Oddział Rehabilitacji Neurologicznej, Oddział Wewnętrzny”.
Interne Kennung: ZP/382-02/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dopuszcza się w zależności od potrzeb Zamawiającego zwiększenie zamówienia w granicach do 10%, w okresie obowiązywania umowy.