See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zhotovitele stavebních prací na silnicích ve správě zadavatele 2024
Beschreibung: Předmětem rámcové dohody je zajištění provádění stavebních prací ve vztahu k silnicím ve správě zadavatele. Předmět plnění je blíže specifikován v Příloze č. 1 závazného vzoru rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Konkrétní předmět plnění pak bude specifikován v jednotlivých prováděcích smlouvách, a to v souladu s obecným vymezením předmětu plnění provedeným v rámcové dohodě.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace