2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚČOV povodňové škody 2024, část C – Trafostanice a kotelna
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace služby „ÚČOV povodňové škody 2024, část C – Trafostanice a kotelna“, která se skládá z opravy hlavní trafostanice, kotelny, rozvoden a drobných oprav elektroinstalace a elektromotorů v areálu ÚČOV.
Interne Kennung: 193/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001