See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” w zakresie: 1) „Budowa drogi dla pieszych i rowerów przy ul. Sosnkowskiego na odcinku od ronda im. Rostworowskiego do skrzyżowania z ul. Mikołajczyka” 2) „Przebudowa ulicy Wrocławskiej w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od mostu na Kanale Ulgi do skrzyżowania z ulicą Partyzancką” Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi Inżyniera Kontraktu (nadzoru inwestorskiego), tj.: 1.1. pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami wszystkich występujących branż (m.in. drogowej, elektroenergetycznej, sanitarnej, gazowej, teletechnicznej, robót dot. zieleni); 1.2. dokonywanie rozliczeń rzeczowo-finansowych zadania – Inżynier Kontraktu ponosi odpowiedzialność z tytułu prawidłowego rozliczenia wykonanych robót na zadaniu; 1.3. dokonywanie sprawozdawczości związanej z realizacją projektu poprzez sporządzanie raportów (miesięcznych, końcowego - dotyczących zakresu rzeczowego i finansowego); 1.4. wykonywanie badań sprawdzających; Zakres sprawowania nadzoru inwestorskiego określają przepisy ustawy prawo budowlane, wzór umowy i dokumentacja projektowa. Z uwagi na wykonanie zamówienia głównego w formie zaprojektuj i wybuduj, Zamawiający przedkłada do wglądu PFU, które dostępne są na stronie internetowej pod adresem: https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/PFU_wraz_z_zalacznikami-WSZYSTKIE_CZESCI.zip Postępowanie przetargowe na nadzorowane roboty budowlane dostępne na: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,196208,cb1cf7648021c8c665685d6ed535337c.html Szczegółowe wymagania i warunki świadczenia usługi nadzoru inwestorskiego stanowiącego przedmiot niniejszego postępowania – opisuje Część III – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 681476-2025
Interne Kennung: NP.260.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” w zakresie: 1) „Budowa drogi dla pieszych i rowerów przy ul. Sosnkowskiego na odcinku od ronda im. Rostworowskiego do skrzyżowania z ul. Mikołajczyka” 2) „Przebudowa ulicy Wrocławskiej w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od mostu na Kanale Ulgi do skrzyżowania z ulicą Partyzancką” Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi Inżyniera Kontraktu (nadzoru inwestorskiego), tj.: 1.1. pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami wszystkich występujących branż (m.in. drogowej, elektroenergetycznej, sanitarnej, gazowej, teletechnicznej, robót dot. zieleni); 1.2. dokonywanie rozliczeń rzeczowo-finansowych zadania – Inżynier Kontraktu ponosi odpowiedzialność z tytułu prawidłowego rozliczenia wykonanych robót na zadaniu; 1.3. dokonywanie sprawozdawczości związanej z realizacją projektu poprzez sporządzanie raportów (miesięcznych, końcowego - dotyczących zakresu rzeczowego i finansowego); 1.4. wykonywanie badań sprawdzających; Zakres sprawowania nadzoru inwestorskiego określają przepisy ustawy prawo budowlane, wzór umowy i dokumentacja projektowa. Z uwagi na wykonanie zamówienia głównego w formie zaprojektuj i wybuduj, Zamawiający przedkłada do wglądu PFU, które dostępne są na stronie internetowej pod adresem: https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/PFU_wraz_z_zalacznikami-WSZYSTKIE_CZESCI.zip Postępowanie przetargowe na nadzorowane roboty budowlane dostępne na: https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,196208,cb1cf7648021c8c665685d6ed535337c.html Uwaga: W chwili obecnej Wykonawca robót budowlanych opracowuje dokumentację projektową. Przewidywany termin zakończenia etapu projektowania: 1) „Budowa drogi dla pieszych i rowerów przy ul. Sosnkowskiego na odcinku od ronda im. Rostworowskiego do skrzyżowania z ul. Mikołajczyka” – do 03.01.2026 r. 2) „Przebudowa ulicy Wrocławskiej w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów na odcinku od mostu na Kanale Ulgi do skrzyżowania z ulicą Partyzancką” - do 01.01.2026 r. Szczegółowe wymagania i warunki świadczenia usługi nadzoru inwestorskiego stanowiącego przedmiot niniejszego postępowania – opisuje Część III – Opis przedmiotu zamówienia.