190472-2025 - Ergebnis
Polen – Biopsienadeln – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 6 - Załącznik A do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 21748-2025
Interne Kennung: 1/1PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 32- IGŁY DO PODAWANIA WLEWÓW I ZNIECZULEŃ
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -32
Haupteinstufung (cpv): 33141322 Arterienpunktionskanüle
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 186 - FILTRY BAKTERYJNE DO RESPIRATORA PURITAN-BENNETT
Interne Kennung: 1/1PN/2025-186
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 39 - CEWNIKI PĘPKOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-39
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 41 – RURKI INTUBACYJNE DO SURFAKTANTU
Interne Kennung: 1/1PN/2025-41
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 42 - PRZEWÓD RURKOWY ROZGAŁĘZIONY
Interne Kennung: 1/1PN/2025-42
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 43- ZESTAW DO KANIULACJI ŻYŁY METODĄ SELDINGERA DLA NOWORODKÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-43
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 44 - ZESTAWY DO DRENAŻU OPŁUCNEJ NEONATOLOGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-44
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 45 - ŁĄCZNIK DOSTĘPU DOŻYLNEGO V-LINK
Interne Kennung: 1/1PN/2025-45
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 46. - TORBA IZOLUJĄCA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-46
Haupteinstufung (cpv): 43314000 Pfahlzieher
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 51 Cewniki LIS cath
Interne Kennung: 1/1PN/2025-51
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 70 Cewnik do wejść centralnych
Interne Kennung: 1/1PN/2025-70
Haupteinstufung (cpv): 33141128 Suturnadeln
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 78 - ZESTAW DO TRANSFUZJI
Interne Kennung: 1/1PN/2025-78
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 47- FILTRY ANTYBAKTERYJNE DO INFUZJI DOŻYLNYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025-47
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 52 - ZESTAWY INFUZYJNE AGILIA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-52
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 148 FILTR POWIETRZA DO SSAKA NEW ASKIR
Interne Kennung: 1/1PN/2025-148