2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝMĚNA 2 KS KOGENERAČNÍCH JEDNOTEK NA ČOV BRNO - MODŘICE
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka 2 ks kogeneračních jednotek stejného typu a výrobce, jejich instalace, zprovoznění a kolaudace, a demontáž 2 ks stávajících kogeneračních jednotek. KGJ jsou určeny pro kombinovanou výrobu tepla a elektrické energie, pro paralelní provoz s distribuční sítí elektrické energie, s parametry dle přílohy č. 3 zadávací dokumentace. Kogenerační jednotkou se rozumí soustrojí spalovacího pístového motoru a synchronního generátoru vč. příslušenství. Palivem KGJ je primárně bioplyn. Jednotky však musí být připraveny na možnost přepnutí do provozu na zemní plyn.
Interne Kennung: SML/0021/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121200 Stromerzeugungsaggregate mit Fremdzündungsmotoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pokud z jakýchkoliv důvodů na straně zadavatele nebude možné dodržet termín realizace plnění uvedený v odstavci 8.2. zadávací dokumentace, je zadavatel oprávněn posunout ho na jinou dobu. O této skutečnosti bude stranami sjednán písemný dodatek ke smlouvě na výměnu sKGJ za KGJ. Pokud nebude možné dodržet termín realizace plnění uvedený v odstavci 8.2. zadávací dokumentace z důvodů na straně dodavatele, je dodavatel povinen existenci těchto důvodů prokázat zadavateli a navrhnout nový termín plnění a nový harmonogram prací. Zadavatel je oprávněn posoudit závažnost důvodů pro prodloužení realizace plnění prokázaných dodavatelem. V případě, že zadavatel shledá tyto důvody jako závažné, jsou strany oprávněny uzavřít písemný dodatek ke smlouvě na výměnu sKGJ za KGJ a prodloužit lhůtu pro splnění předmětu plnění. Prodloužení termínu plnění dle odstavců 20.2. a 20.3. zadávací dokumentace je možné pouze dvakrát.