2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering beplanting
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als inhoud de levering (naar behoefte) van beplanting op basis van een bij de overeenkomst gevoegde plant- en sortimentslijst. Beplanting met een afwijkende maat die buiten deze plant- en sortimentslijst vallen kunnen tijdens de contractperiode op basis van een extra offerteaanvraag aan de raamcontractant worden opgevraagd dan wel kunnen worden toegevoegd aan de raamovereenkomst. De maximale waarde voor deze raamovereenkomst door de opdrachtgever is gesteld op: € 300.000,00. Deze maximale waarde is bepaald op basis van de totale contractduur van 4 jaar (initieel inclusief verlenging)
Interne Kennung: 260006GZD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbesteding heeft als inhoud de levering (naar behoefte) van beplanting op basis van een bij de overeenkomst gevoegde plant- en sortimentslijst. Beplanting met een afwijkende maat die buiten deze plant- en sortimentslijst vallen kunnen tijdens de contractperiode op basis van een extra offerteaanvraag aan de raamcontractant worden opgevraagd dan wel kunnen worden toegevoegd aan de raamovereenkomst.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft als inhoud de levering (naar behoefte) van vaste planten, hagen, bosplantsoen, rozen, heesters en bodembedekkers op basis van een bij de overeenkomst gevoegde plant- en sortimentslijst. Vaste planten, hagen en bosplantsoen met een afwijkende maat die buiten deze plant- en sortimentslijst vallen kunnen tijdens de contractperiode op basis van een extra offerteaanvraag aan de raamcontractant worden opgevraagd dan wel kunnen worden toegevoegd aan de raamovereenkomst. Let op! Bijlage E1 is aangepast zie toevoegde sortimentslijst NVI. De maximale waarde voor deze raamovereenkomst door de opdrachtgever is gesteld op: € 300.000,00. Deze maximale waarde is bepaald op basis van de totale contractduur van 4 jaar (initieel inclusief verlenging)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze aanbesteding heeft als inhoud de levering (naar behoefte) van beplanting op basis van een bij de overeenkomst gevoegde plant- en sortimentslijst. Beplanting met een afwijkende maat die buiten deze plant- en sortimentslijst vallen kunnen tijdens de contractperiode op basis van een extra offerteaanvraag aan de raamcontractant worden opgevraagd dan wel kunnen worden toegevoegd aan de raamovereenkomst.