2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw IKC Studio D - Gemeente Veenendaal
Beschreibung: De opdracht betreft de realisatie van de nieuwbouw van IKC Studio D (projectnaam), een Integraal Kindcentrum (IKC) aan Zuiderkruis 742 in Veenendaal. De nieuwbouw zal onderdak gaan bieden aan vier gebruikers: basisschool ’t Speelkwartier, basisschool Balans, Veens Welzijn en een nader te selecteren Kinderopvang. 8.500.000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1