See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpopdracht Stercampus Brusselsepoortstraat
Beschreibung: Arteveldehogeschool heeft een pand gelegen in de Brusselsepoortstraat 93, 9000 Gent , genaamd campus Brusselsepoortstraat met aangrenzende deels bebouwde percelen (nrs 95-97). Op deze site volgen studenten een bacheloropleiding. In het kader van een nieuw en ambitieus masterplan infrastructuur wensen we de huidige infrastructuur van campus Brusselsepoortstraat aan te passen (ca 6.000m² bvo) en uit te breiden (ca 6.000m² bvo) volgens een nieuw concept, “stercampus”.
Interne Kennung: AHS/2021/037
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AHS/2021/037 - 1
Interne Kennung: 1