2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja i rozwój systemu RIS/PACS wraz z integracją z systemu HIS oraz wdrożeniem rozwiązań AI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja i rozwój systemu RIS/PACS wraz z integracją z systemu HIS oraz wdrożeniem rozwiązań AI i podłączeniem do centralnego repozytorium danych medycznych (PUI), wraz z zakupem infrastruktury serwerowej, usługą serwisu i nadzoru autorskiego
Interne Kennung: ZP-25-171UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138 ust.2
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Interne Kennung: Pakiet 1