190540-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Experti ve zdravotnictví pro služby v projektu Renovace a modernizace nemocnic na Ukrajině v rámci UIF“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelExperti ve zdravotnictví pro služby v projektu Renovace a modernizace nemocnic na Ukrajině v rámci UIF“
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění odborných služeb expertů ve zdravotnictví v rámci projektu Renovace a modernizace nemocnic na Ukrajině v rámci UIF (Ukrajine Investment Framework), a to za účelem poskytování odborné podpory v oblasti řízení kvality nemocniční péče a zdravotnické techniky. Konkrétní specifikace služby je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 této ZD. Předmět služeb je smlouvou rozdělen na jednotlivá témata. Zadavatel požaduje zajištění minimálně 2 expertů pro každou níže uvedenou kategorii služeb: a. Expert na řízení kvality nemocniční péče, b. Expert na zdravotnickou techniku. Účastník musí nabídnout pro každou z kategorií služeb minimálně 2 experty, kteří splňují všechny kvalifikační požadavky stanovené pro danou kategorii. Jedna fyzická osoba může být nabídnuta pro obě kategorie, pokud její odborné a časové kapacity umožňují plnění obou oblastí. Jména expertů budou účastníkem zadávacího řízení doplněna do návrhu smlouvy (příloha č. 1 ZD) v rámci podávané nabídky, podle právního řádu České republiky.
Interne Kennung19122025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79411000 Allgemeine Managementberatung, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
5. Los
LosLOT-0001