19057-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – USŁUGI Z ZAKRESU MEDYCYNY PRACY PRACOWNIKÓW I ŻOŁNIERZY W 2025 R.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGI Z ZAKRESU MEDYCYNY PRACY PRACOWNIKÓW I ŻOŁNIERZY W 2025 R.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: usługi z zakresu medycyny pracy pracowników i żołnierzy w 2025 r. Z podziałem na cztery części zamówienia: Część zamówienia nr 1 – Badania profilaktyczne – żołnierze, pracownicy Garnizon ELBLĄG. Część zamówienia nr 2 – Badania profilaktyczne – żołnierze, pracownicy Garnizon BRANIEWO. Część zamówienia nr 3 – Badania profilaktyczne – żołnierze, pracownicy Garnizon MORĄG. Część zamówienia nr 4 – Badania profilaktyczne – żołnierze, pracownicy Garnizon BARTOSZYCE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ oraz pozostała dokumentacja przetargowa, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung628010-2024
Interne Kennung38/SZP/US/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść zamówienia nr 1 – Badania profilaktyczne – żołnierze, pracownicy Garnizon ELBLĄG.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu medycyny pracy pracowników i żołnierzy w 2025 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2a i 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie realizowane będzie z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja ma charakter kwotowy. Opcja to różnica pomiędzy wartością maksymalną a wartością minimalną. Zamawiający zastrzega prawo zwiększenia lub zmniejszenia ilościowego jednego rodzaju badania na rzecz drugiego badania, tj.: - zmiany ilości jednych badań kosztem zmniejszenia/zwiększenia innych badań, przy założeniu, że niezmieniona zostaje całkowita wartość gwarantowana (wartość minimalna) - zmiany ilości jednych badań kosztem zmniejszenia/zwiększenia innych badań, przy założeniu, że niezmieniona zostaje całkowita wartość opcjonalna (wartość maksymalna
LosLOT-0002
TitelCzęść zamówienia nr 2 – Badania profilaktyczne – żołnierze, pracownicy Garnizon BRANIEWO.
LosLOT-0003
TitelCzęść zamówienia nr 3 – Badania profilaktyczne – żołnierze, pracownicy Garnizon MORĄG
LosLOT-0004
TitelCzęść zamówienia nr 4 – Badania profilaktyczne – żołnierze, pracownicy Garnizon BARTOSZYCE.