2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Arbodiensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om meer eenheid te brengen in de inhoud en voorwaarden van deze overeenkomsten. Tegelijkertijd vraagt de diversiteit van de CVO-scholen om een zekere mate van maatwerk per school. CVO is voornemens om een overeenkomst met (1) één opdrachtnemer af te sluiten. Uiteindelijk wil CVO een continue naleving van het contract dat tegen de beste prijs/ kwaliteit verhouding wordt gerealiseerd en waarbij de beheerskosten tot een minimum beperkt blijven. Vanwege de huidige samenwerking met verschillende arbodienstverleners heeft CVO ervoor gekozen gefaseerd de overstap te maken naar de nieuwe dienstverlener. Er is afgesproken dat scholengroepen Melanchthon en Penta per 1-9-2025 overstappen waarna de overige scholengroepen gefaseerd aansluiten met als doel een volledige overstap per 1-1-2026. De Opdrachtnemer krijgt op basis van het gunningscriterium beste prijs/kwaliteit verhouding gegund.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000