2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aanstellen van een bedrijfsrevisor
Beschreibung: Wonen in Limburg BV wenst een erkende en onafhankelijke bedrijfsrevisor aan te stellen voor de uitvoering van de wettelijke controles van de jaarrekeningen. De opdracht omvat het controleren en certificeren van de jaarrekeningen overeenkomstig de toepasselijke wet- en regelgeving en de verdere bepalingen beschreven in deze opdrachtdocumenten. De overeenkomst bevat eveneens een variabel gedeelte voor de uitvoering van aanvullende opdrachten.
Interne Kennung: PPP0OQ-2680/6200/2026-2680
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-2680_1
190591-2026 - Mededinging
België – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Raamovereenkomst aanstellen van een bedrijfsrevisor
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0OQ-2680/6200/2026-2680
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-2680_1